Příslušenství k oknům

Plastová střešní okna Velux

Střešní okna společnosti Velux jsou jedny z nejvíce vyhledávaných. A rozhodně se není čemu divit, protože svou kvalitou, bezúdržbovostí a vzhledem dokonale zapadnou do každého interiéru. Střešní okna Velux nabízí dvojí provedení plastových oken:

  • plastová okna vyrobeny z PVC, které vynikají dutým a velmi pevným profilem 
  • plastová bezúdržbová okna vyrobena z PU, která vynikají dřevěným jádrem 

Jaké z těchto dvou typů si vyberete záleží jen na vás a hlavně na vaší domácnosti.

Na internetových stránkách společnosti Velux se navíc můžete informovat, do jakých prostor se nejvíce střešní okna hodí. Jde zejména o prostory, které jsou těžko odvětrávatelné – kuchyně nebo koupelny, případně na schodištích nebo v domácnostech, kde je vyžadováno více světla. Vzhledem k bílému provedení střešních oken bude vaše domácnost krásně prosvětlená a rozhodně okna vyniknou.

Velux prodává střešní okna ve standardních velikostech, ale je možné vyrobit i okna na míru ve velikostech, které interiér vyžaduje. Vybírat si můžete ze střešních oken se zaoblenými nebo rovnými rohy podle toho, jaké se nejvíce hodí do prostoru. Zkrátka a dobře, vyžaduje-li domácnost střešní okno, u společnosti Velux si každý přijde na své. Navíc za velmi zajímavou cenu, kterou jinde na trhu rozhodně nenajdete.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Plastová a střešní okna a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.