Příslušenství k oknům

Plastové vchodové dveře

Kdo si myslí, že na vzhledu vstupních dveří zase tak nezáleží, je na velkém omylu. Záleží totiž nejen na jejich vzhledu, ale i na jejich vlastnostech. Vchodové dveře zajišťují celkový dobrý dojem celého domu a navíc vám dokonale poslouží jako zábrana proti průniku studeného vzduchu do domácnosti.

Pokud nevíte, z jakého materiálu by vchodové dveře měly být, pak se neobávejte, protože to záleží jen na vás a je to prakticky jedno. Pokud budou dveře ladit s domem, fasádou a okny, pak vybírejte ty, které se vám líbí. Mimo dokonalého vzhledu je třeba ale dbát i na umístění například bezpečnostního kování, bez kterého se v dnešní době většina domů neobejde.

Plastových vchodových dveří je po málu. Obvykle se jedná o vstupní dveře do bytových domů, které jsou vyráběny na míru, protože některé rozměry dnešních moderních domů a to včetně jejich prostoru pro dveře, jsou atypické. Na rodinných domech je skutečně uvidíte jen zřídka, i když se řadí mezi jedny z nejlevnějších.

Plastové vchodové dveře je možné pořídit už od 6 000,- Kč. Najdete samozřejmě ale i mnohem dražší, které se obvykle řadí mezi bezpečnostní. Vždy pamatujte na to, že plastové nebo i jakékoli jiné dveře musí mít tepelně-izolační jádro, které má velký vliv jak na životnost dveří, tak i na jeho běžné funkce.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Plastová okna a dveře a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.